GESLAAGDEN

IMG_9710_edited.jpg

2021

Arend Ravensbergen: Divemaster

Bernard van de Weerdt: Self Reliant Diver Instructeur

Birthe Stegenga: Divemaster

Giuseppe Moscarda: Combo Adaptive Techniques, Combo Sea Survival, Combo Self Reliant Diver

Henk Nachtegaal: IDC Staff Instructeur

Hylke Salverda: Sidemount Specialty

Martin Leuven: DSD Leader

Michael de Laat: Combo Adaptive Techniques, Combo Gas Blender, Combo Sea Survival

Thijs Riep: Divemaster, Sidemount Specialty

Michael Grobbe: Assistent Instructeur, EFR Instructeur, Open Water Scuba Instructeur, Specialty Instructeur

Michael Koppenol: IDC Update

Peter Hoek: Sidemount Specialty

2020

Ad Verwijs: OWSI, Specialty Instructeur

Bas Sedee: TEC 40 duiker

Bernard van de Weerdt: Staff Instructeur

Bram Broenink: Divemaster

Dennis van Dijk: TEC 40 duiker

Hans Visser: EFR Instructeur, Assistent Instructeur

Harry Vrijburg: EFR Instructeur

Hylke Slaverda: TecRec Gas Blender en TMX 50 duiker

Henk Nachtegaal: TMX 50 duiker, Self Reliant Instructeur en Master Scuba Diver Trainer

Kevin van de Weerdt: Divemaster

Marten Deinum: TEC 45/50 duiker, TecRec Trimix Blender Instructeur

Martijn Grootveld: Master Instructeur

Martin van Leuven: Divemaster

Miriam Boer: OWSI

Nicky van der Voort: Divemaster

Okko Ebens: Staff Instructeur

Rogier Visser: TecRec Trimix Blender Instructeur

Roland van Leeuwen: Staff Audit

Thomas Hogan: TecRec Trimix Blender

Sean Mc Cathie: TecRec Trimix Blender

Wendy van Tongeren: Divemaster

2019

Bartosz Foltynski: Adaptive Techniques Instructeur

Bjorn van Reeth: Adaptive Techniques Instructeur, Specialty Instructeur Self Reliant, Nacht en Wrak

Carmello di Stefano: Adaptive Techniques Instructeur

Dave van Zeijst: Tec instructeur, Tec Sidemount Instructeur, Tec Deep Instructeur

Dennis van Dijk: IDC Staff Instructeur

Fabian Warmerdam: Divemaster

Folkert Deenink: OWSI, Assistent Instructeur, EFR Instructeur, Sidemount, Nitrox, Self Relaint, Diep en Adaptive Techniques Instructeur

Fred Ooms: Adaptive Techniques Instructeur

Hans Visser: Divemaster

Henk Nachtegaal: OWSI, EFR Instructeur, Assistent Instructeur, Specialty Instructeur Equipment, Droogpak, Navigatie, Nacht en Wrak, Emergency O 2 provider Instructeur, Tec 40, 45 en 50

Hylke Salverda:  Equipment en Emergency O2 provider Instructeur, Tec 40, 45 en 50

Ieneke van Zeijst: Tec 45

Irene Huertas Garcia: Adaptive Techniques Divemaster

Justin Pennock: Droogpak Instructeur

Jochem Buizert: Adaptive Techniques Instructeur, Specialty Instructeur Nitrox en Nacht

Marco Jansen: Assistent Instructeur

Michiel Goossens: Adaptive Techniques Divemaster

Ray Wijshake: Assistent Instructeur, Specialty Instructeur Equipment, Emergency O2 Provider instructeur, Tec 40, 45 en 50

Roland van Leeuwen: IDC Staff Instructeur, Self Reliant Instructeur

Serge Smaling: Tec Sidemount Instructeur

Yun Zhu: Adaptive Techniques Instructeur

2018

Annelies Posthuma: Adaptive Techniques Instructeur

Arzu Tugce Guler: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Bjorn van Reeth: EFR Instructeur

Dave van Zeijst: Tec 65

Edwin Dusoswa: Adaptive Techniques Instructeur

Gerard van Moorsel: Tec 40

George van der Heijden: OWSI, EFR Instructeur, MSDT, Sidemount Instructeur, Self Reliant Instructeur

Helio Moreno: Adaptive Techniques Instructeur

Henk Nachtegaal: Divemaster

Hylke Salverda: Divemaster

Ieneke van Zeijst: Tec 40

Irene Huertas Garcia: Divemaster

Jack Dykes: Trimix Gas Blender

Jochem Buizert: EFR Instructeur

Mike Rouse: Trimix Gas Blender

Mickel Stans: Adaptive Techniques Instructeur

Ray Wijshake: Divmeaster

Rick van Groningen: Divemaster

Ruud Hofland: Tec 40

Shaun Moore: Trimix Gas Blender

Yvette Moleman: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

2017

Anneloes Lips: EFR Instructeur

Arzu Tugce Guler: Divemaster

Bas van Kollenburg: RNLI Sea Survival Instructeur

Bas Vrijburg: TEC 40 Diver en TEC 45 Diver

Berry bij 't Vuur: EFR Instructeur en Assistent Instructeur

Carola vd Vlist: IDC Staff Instructeur

Charles Bosma: RNLI Sea Survival Instructeur

Cleo Dubbelaar: OWSI renewal

Edwin Dusoswa: EFR Instructeur, OWSI Instructeur, MSDT

Eric Spiekerman: Self Reliant Instructeur

Harry Vrijburg: Divemaster

Irene Huertas Garcia: EFR Instructeur

Justin Pennock: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Kai-Arne Poot: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Marcel Tegelaar: Tec Rec Trimix Blender Instructeur

Mark Al: Sidemount en RNLI Sea Survival Instructeur

Mario Louca: TEC 45 Diver

Rick van Dinter: EFR Instructeur, OWSI Instructeur, MSDT

Sander Wildschut: EFR Instructeur, Assistent Instructeur en OWSI Instructeur

Sjoerd Spaanden: EFR Instructeur

Steven Elfrink: Specialty Instructeur Diep, Navigatie en Stroming

2016

Alejandro Archbold: Stromings- en Droogpak Specialty Instructeur. Gasblender

Bas Sedee: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Charles Bosma: Staff Instructeur, Sidemount, Droogpak, Navigatie, Equipment en Self Reliant Specialty Instructeur. TEC 40-45 Diver en TEC Sidemount

Dave van Zeijst: TEC- 40-45-50 Diver, Specialty Instructeur Equipment

Edwin van Gijssel: Specialty Instructeur Sidemount

Frank Howell: EFR Instructeur en Em. O2 Provider Instructeur

Hinko Ruis: Em. O2 Provider Instructeur

Hugo van der Geest: TEC Sidemount Diver

Ingmar Thomassen: Staff Instructeur, Specialty Instructeur Self Reliant

Julius Wijk: Sidemount Specialty Instructeur

Mark Al: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Mark Stap: Specialty Instructeur Stroming en Wrak

Marten Deinum: Specialty Instructeur Diep, Nacht en Nitrox

Melle van de Boorn: EFR Instructeur, OWSI, MSDT

Peter Pot: OWSI, EFR Instructeur, MSDT en Em. O2 Provider Instructeur

Petra Meijer: OWSI, EFR Instructeur, MSDT

Sandra Otter: Specialty Instructeur Sidemount

Tomas Slavik: Staff Instructeur