top of page

GESLAAGDEN

IMG_9710_edited.jpg

2022

Angelique Heus: Tec 40

Bas Sedee: Tec 45, Tec 50

Bernard van de Weerdt: Adaptive Techniques Instructeur

Eric Kouwenhoven: Divemaster

Giuseppe Moscarda: Tec Sidemount

Helio Rubio Moreno: IDC Staff

Henk van Schip: EFR Instructeur Open Water Scuba Instructeur, Master Scuba Diver Trainer

Marten Deinum: Tec Instructeur, Tec Sidemount Instructeur

Martin Leuven: Assistent Instructeur, EFR Instructeur Open Water Scuba Instructeur

Mickel Stans: Self Reliant Diver

Pierre Maijstre: EFR Instructeur Open Water Scuba Instructeur

Ray Wijshake: EFR Instructeur

Thijs Riep: Assistent Instructeur

Sander Horn: EFR Instructeur Open Water Scuba Instructeur

Wendy van Tongeren: EFR Instructeur

2021

Arend Ravensbergen: Divemaster

Bernard van de Weerdt: Self Reliant Diver Instructeur

Birthe Stegenga: Divemaster

Giuseppe Moscarda: Combo Adaptive Techniques, Combo Sea Survival, Combo Self Reliant Diver

Henk Nachtegaal: IDC Staff Instructeur

Hylke Salverda: Sidemount Specialty

Martin Leuven: DSD Leader

Michael de Laat: Combo Adaptive Techniques, Combo Gas Blender, Combo Sea Survival

Thijs Riep: Divemaster, Sidemount Specialty

Michael Grobbe: Assistent Instructeur, EFR Instructeur, Open Water Scuba Instructeur, Specialty Instructeur

Michael Koppenol: IDC Update

Peter Hoek: Sidemount Specialty

2020

Ad Verwijs: OWSI, Specialty Instructeur

Bas Sedee: TEC 40 duiker

Bernard van de Weerdt: Staff Instructeur

Bram Broenink: Divemaster

Dennis van Dijk: TEC 40 duiker

Hans Visser: EFR Instructeur, Assistent Instructeur

Harry Vrijburg: EFR Instructeur

Hylke Slaverda: TecRec Gas Blender en TMX 50 duiker

Henk Nachtegaal: TMX 50 duiker, Self Reliant Instructeur en Master Scuba Diver Trainer

Kevin van de Weerdt: Divemaster

Marten Deinum: TEC 45/50 duiker, TecRec Trimix Blender Instructeur

Martijn Grootveld: Master Instructeur

Martin van Leuven: Divemaster

Miriam Boer: OWSI

Nicky van der Voort: Divemaster

Okko Ebens: Staff Instructeur

Rogier Visser: TecRec Trimix Blender Instructeur

Roland van Leeuwen: Staff Audit

Thomas Hogan: TecRec Trimix Blender

Sean Mc Cathie: TecRec Trimix Blender

Wendy van Tongeren: Divemaster